Emirhan Bülbül

Astral Seyahat Nedir? Nasıl Yapılır? Tehlikeleri Nelerdir?

Astral Seyahat ile Youtube da gezinirken karşılaştım. Bu konu ile ilgili yapılan hemen hemen tüm videoları izledim, yazılan çoğu makaleyi okudum diyebilirim.

Felaket derecede merak saldım nedense… Bu yazımda sizlere astral seyahat hakkında edinmiş olduğum bilgileri derleyip paylaşacağım.

astral seyahat_1

Astral Seyehat Nedir ?

Astral seyehat, bedeniniz ile ruhunuzun birbirinden ayrılması olarak gerçekleşen bir olay. Bu olay da bedeniniz ile ruhunuz arasında gümüş bir bağ bulunuyor. Bu bağ kesilirse ölüyorsunuz. Bu kısıma dikkat etmekte fayda var. Ölmek derken ecelimiz geldiği zaman bu gümüş bağ kopar. Yani eceliniz gelmemiş ise astral seyehat sırasında ölmezsiniz 🙂

Astral seyehat ile kıtalar arası geçiş, gezegenler arası geçiş, sevdiğimiz insanların yanına gitmek gibi durumlar olabilir. Evinizde de dolaşabilirsiniz ve yatakta uzanan bedeninizi görebilirsiniz.

Astral seyehat, 5. boyuta geçiş olarak da anlatılmaktadır. Gerçekliği bilim adamları tarafından kanıtlanamamıştır. Konu ile ilgili en çok araştırmayı Robert Monroe adında bir yazar yapmıştır. Amerika’da bu konu ile ilgili araştırmalar yapar Monroe kurumu da kurulmuştur.

robert monroe

Piri Reisin de astral seyahat yaptığı söylenmektedir. Hatırlatma yapmak gerekirse Piri Reis ilk Dünya haritasını çizen insandır ve o haritayı çizdiği yıllarda Amerika keşfedilmemiştir. Ama tuhaftır ki Piri Reisin haritasında Amerika yer almaktadır. Bu durum da insanlara Piri Reisin astral seyahat yaptığını ve Amerika’yı bu yöntem ile bulduğunu düşündürmektedir.

piri reis

Tehlikeleri Nelerdir ?

Astral seyahat tehlikeli değildir. En azından şimdiye kadar astral seyahatla başına bir sıkıntı gelen olmamıştır. Olay sırasında yatakta düz şekilde uzandığımızdan dolayı bir tehlikesi bulunmamaktadır.

Yukarıda da anlatmış olduğum gibi Atral Seyahat sırasında ruhumuz bedenimize gümüş bap ile bağlı durumdadır. Astral Seyahat sırasında gümüş bağın kopması da söz konusu değildir. Gümüş bağ sadece ecelimiz geldiği zaman kopacaktır.

Kalp hastalarının astral seyahat yapması tavsiye edilmez.

astral seyahat_2

Astral Seyahat Nasıl Yapılır ?

Edindiğim bilgilere göre astral seyahat yapmak için bir çok teknik var. Müzikle, hipnozla ve bazı özel tekniklerle.

Bu işi yaptıran bir müzik YouTube üzerinde mevcut. Aşağıda da paylaşıyorum müziği.

Şimdi bazı özel tekniklerle nasıl asral sehayat yapabileceğimizi anlatacağım.

Astral Seyahat yapabilmek için, karanlık ve tamamen sessiz bir ortama ihtiyaç vardır.Daha sonra asral seyahat yapacağınız yer belirlenmelidir. Gözlerinizi kapattığınız zaman karşınıza gelen karanlığa kendinizi odaklamanız gerekiyor. Bir şeyin sizi yukarı çektiğinizi düşünmeniz gerekiyor.

astral seyahat_3

Astral seyahat tamamen konsantre olmakla ilgili bir şeydir. Kesinlikle stresli, korkulu olmamanız gerekiyor. Tamamen rahat olmanız gerekiyor. İstediğiniz yapabileceğinize kuvvetle inanın.

Astral Seyahat yapmak için yatağa düz bir şekilde uzanın. Gözlerinizi kapatın. Beyninizi tamamen bu olaya verin. Yatağın ileri geri sallandığını hayal edin. Her an bedeninizden çıkacağını düşünün. Sallandığınızı düşünün. Sallanmalar hızlansın. Sonra kendinizi bedeninizdem bir iki metre yukarıda hayal edin. O noktaya odaklanın. Kendinizi bedeninizin dışında düşünün.  Her an bedeninizden çıkabileceğinizi düşünün. Sadece bu düşüncelere konsantre olun.

Astral Seyahat ile ilgili baya bir teknik var. Ben bu yazımda bazılarına değindim. Bir yazımızın daha sonuna geldik. Yapabilen varsa yorum yazarsa sevinirim 🙂

Yorum Yap

Elektronik Sigara E Sigara Likit Smok takipçi satın al