Özel Demirdöküm Servis İstanbul firması sunduğu hizmetlerden memnun kalıp kalınmadığını anlamak adına İSTANBUL bölgesinde düzenli aralıklarla anketler ve formlar sunuyor. Bu form ya da anketlerde firmamızdan beklentileriniz takip ediliyor ve en kısa sürede değerlendiriliyor. Teknolojinin gelişmesi farklı sektörlere olumlu katkılar yaptığı gibi servis sektörüne de bazı katkılarda bulunmuştur.
Bizim için en faydalı olan kısmı servis ekipmanları için üretilen teknolojik aletlerdir. Bu aletler sayesinde insan gücüne olan ihtiyaç biraz daha azalıyor ve bu aletler sayesinde tespitler en doğru şekilde yapılarak çözüm önerileri çok daha kısa sürede uygulamaya geçiriliyor. Servis ekiplerimiz bu alanda uzman isimler ancak bu aletlerle birlikte işlerinin daha da kolay hale geldiğini kendileri de bizzat belirtiyor.
Bir hayli masraflı olan bu ürünleri sürekli olarak firmamız bünyesinde dahil etmeye özen gösteriyoruz çünkü yaptığımız işin ve verdiğimiz hizmetlerin kaliteli bir hal alması için bu gibi takviyeler şart. Aynı şekilde ekip arkadaşlarımızın yetersiz olduğu noktalarda ya da servis hizmetlerine yetişemediği durumlarda ve dönemlerde ekip arkadaşlarımıza da takviyelerde ulunuyor ve yeni çalışanları ekibimize dahil ediyoruz.
Demirdöküm Servis Ataşehir firması siz değerli müşterileri için sürekli olarak yenileniyor ve farklı kampanyalar ile sizlerin firmaya olan bağlılığını arttırmaya çalışıyor. 444 78 56 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir ya da web sitemizden bu işlemi daha kısa sürede kolayca halledebilirsiniz. İnternet sitemizden servis talebi vermek istiyorsanız internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.