Emirhan Bülbül

En İyi 5 Kedi İçerikli WordPress Teması

Sizler de iyi bir kedi bloğu açmak ya da ticari amaçlı kediler için faydalı ürünler satışı yapmak istiyorsanız, sizlere uygun WordPress kedi temaları ile karşınızdayız.

Kedi dostlarımızın hayatına dokunmak istiyorsanız, onlarla ilgili, faydalı ürünlerin satışını yapacaksanız ya da genel blog şeklinde araştırmalar yaparak içerik paylaşımı, bilgilendirme yapacaksanız ve ilgi alanınız minik kedilerimiz ise web siteniz için uygun olan en iyi 5 temayı gelin beraber inceleyelim.

1. Cat Responsive WordPress Template

            Sizin de bildiğiniz gibi minik dostlarımız kendi işlerini kendileri görebildikleri için en sevilen evcil hayvan olarak nitelendiriliyor. Her ne kadar kendileriyle ilgilenebilseler de bizim yine de onlar için yapmamız gereken bazı sorumluluklar vardır. Bunlar sağlık konusunda neye nasıl tepki verecekleri, beslerken dikkat etmemiz gerekenler gibi sıralanır gider. Eğer sizin de ilgi alanınız kediler, minik dostlarımız ise ve bu alanla ilgili bir web sitesi düşünüyorsunuz bu WordPress teması sizlere uygun olacaktır. İçerik olarak biraz blog ve haber izlenimli bir tema. Görsellik ağırlıklı hoş bir tema. Kediler ile ilgili her türlü bilgiyi, araştırmayı paylaşabilirsiniz ve donanımlı bir web site sahibi olabilirsiniz.

            Teknik bilgilere değinecek olursak; özelleştirme seçenekleri ile web sitenizin her alanına dokunabilir, yerleşim planlarını değiştirebilir ve kendi istediğiniz gibi dinamik bir ortam oluşturabilirsiniz.

2. Cat 2 Responsive WordPress Template

            Minik dostlarımız için web sitelerimiz de en az kendileri gibi sevimli olmalıdır. Bu temanın açık renk tonlarıyla olması farklı bir zariflik katıyor. Temanın kaliteli galeri seçenekleriyle kedi severlerin ilgilerini de kaliteli görseller ile kolaylıkla çekebilirsiniz. Blog, galeri, sıkça sorulan sorular gibi sayfalarla birçok içeriğe yer verebilir, rehber niteliğinde bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

3. About Cat Template

            About Cat teması ile kuracağınız web sitenizde direkt masum bir kedi bakışı ile karşılaşmak kullanıcılarımıza oldukça sevimli gelecektir. Görsel alanların biraz fazla ve daha renkli olması sizlere güzel gelebilir. Tamamen kişiden kişiye farklılık gösterebilir fakat oldukça kullanışlı, pratik bir temadır. Responsive olması da çekici kılıyor.

4. Conceptual Cat WordPress Template

            Girişte koyu bir tema ile karşılaşırız ve kedi dostlarımızın bu koyu temayla beraber asil fotoğrafları dikkatimizi çekecektir. Temaya özel olan bir yönetim aracı ile web sitenizi zevkinize göre kolayca yönetebilirsiniz. Bilirsiniz ki kedi dostlarımız kimi zaman tam bir oyuncu olarak eğlence kaynaklarıdırlar. Sosyal ortamlarda birçok kedi videoları, fotoğrafları ile neşelenebiliyoruz. Benzer içeriklerle donatılan bir siteye sahip olmanız oldukça tıklanma almanızı sağlayabilir. Diğer temalarda da olduğu gibi responsive olması da önemli bir etken.

5. OnLeash | Dog Walking & Pet Services Veterinary WordPress Template

OnLeash teması dinamik sayfaları ile bir blog değil de daha kurumsal bir izlenim veriyor. Genellikle veterinerlerin kullanabileceği tema, kedi dostlarımıza faydalı olacak ürünlerin satışını yapabileceğiniz shop sayfası imkanını da sunuyor. Basit ara yüzü, yönetim paneli ile istediğiniz gibi sayfalarınızı yönetebilir, içeriklerinizi düzenleyebilirsiniz. Eğer sadece kediler ile ilgili ürünler sunacaksanız web sitenizi tamamen baştan aşağı kendinize göre düzenlemeniz mümkündür. Tema konusu pet olarak nitelendirildiği için köpek görselleri de mevcut, bu durum sizi şaşırtmasın, sadece bir görsel sonuçta 😊 Sizler kendi içeriklerinize, kendi amacınıza uygun hale getirebilir ve kolayca kapılarınızı dünyaya açabilirsiniz.

Tüm temalarda bahsettiğimiz gibi responsive olmaları web siteleri için oldukça önemli bir durumdur. Responsive, web sitenizin tüm cihazlar ile uyumlu olması, tüm cihazlarda aynı görünümü vermesidir. Dolayısıyla kullandığınız temaların kesinlikle responsive olmasına özen göstermelisiniz. Ek olarak Google gibi arama motorlarında üst sıralarda web sitenizin görünmesini isterseniz arama motorlarının belirlemiş olduğu kriterlere de web sitenizin uyum göstermesi gerekir. Responsive tema kriteri de bu konuda oldukça önemli bir yer alıyor. Elbette ki sadece responsive bir tema ile üst sıralarda olmak da mümkün değil.

SEO adı verilen arama motoru optimizasyon çalışmalarıyla web sitenizi üst sıralara taşıyabilirsiniz. Bu konuda da web sitenizin hızı ve içeriklerinizin özgünlüğü önemlidir. Hız konusunda da hosting sağlayıcınız önemli bir yer alıyor. Bu gibi durumları göz önünde bulundurarak temanızı ve hosting hizmetinizi seçmenizi tavsiye ederiz.

Aktif olarak sizin de kullandığınız temalar varsa ve belirtmek istediğiniz nitelikler varsa yorumlar kısmından bilgilendirme yaparsanız hem okurlarımız hem de bizler için faydalı olacaktır.

Yorum Yap

Elektronik Sigara E Sigara Likit Smok takipçi satın al