Instagram herkes tarafından kullanılan mecralardan biridir. Instagramda sizlerde pek çok merak ettiğinizi öğrenebilirsiniz. Kullanıcıların merak ettiği konulardan biri de profilinize kimin baktığıdır. Instagram profilinizi kimler görüntülemiş, kullanıcı isimlerini öğrenmek isteyebilirsiniz. Tanıdığınız kişilerden bakan olmuş mu, yoksa tanımadığınız kimler bakmış görmek istersiniz. Instagram profilinize bakanları görüntülemeniz de artık zor değil. Çünkü bu konuda pek çok instagram uygulamalarına yer verilmiştir. Google Play uygulaması üzerinden yükleyebileceğiniz sayısız uygulamalar var. Fakat burada önemli olan ise hem uygulamanın güvenli olması hem de doğru sonuçlar vermesidir.

Sosyal ağlar, günümüzde aktif şekilde kullanılmaktadır. Zamanlarımızın artık büyük çoğunluğunu bu tür ortamlarda geçiriyoruz. Her gün binlerce instagram kullanıcısı da hesaplarının kim tarafından bakıldığını öğrenmek istiyor. Son dönemde bu merakı gidermek adına geliştirilmiş olan pek çok uygulamalar bulunuyor. Profilime kim baktı uygulamaları, gerçekten işe yarar sonuçlar ortaya koyuyor mu, güvenilir bir uygulama mı diye düşünebilirsiniz. Instagram profilime kim baktı uygulamaların nasıl olduğunu gelin birlikte inceleyelim.

Instagram Profilime Kim Baktı Uygulaması

Instagram profiliniz gizli değil, herkese açıksa doğal olarak profilinize kimlerin baktığını çok fazla merak etmeye başlamış olacaksınız. Çünkü hesabınızın gizlilik kısmı açık olduğundan dolayı doğal olarak herkes profilinizi inceleyebilir. Üstelik profilinizi inceleyen kişiler arasında tanıdık olan kişileri de görmeniz zor değil. Sizin de aklınızdan pek çok kez, profilime kim baktı soruları bir hayli fazla geçmiş olabilir. Profilinize kimlerin baktığını sizlerde merak ediyor olabilirsiniz. Fakat gerçekten de sosyal ağlarda, profilinize bakanları görebilmek mümkün mü? Piyasada dolanılan uygulamalar ne kadar işe yarıyor? Yüzde yüz kesin sonuçlara ulaşmanızı sağlıyor mu? Bilmeniz gerekir.

Birçok instagram kullanıcısı da, sizin hesabınızı takip etmeden sizi takip ediyor olabilir. Fakat u durum hesabınız açıksa geçerli olacaktır. Üstelik sizi takip ettiklerinden haberiniz bile olmayabilir. Hesabınız kapalıysa ister istemez sizi takip etmek adına istek atacaklardır. Fakat gizli hesaplar içinde aynı durumu söyleyemeyiz. Sizin ruhunuz duymadan bile birileri sizi her an takip ediyor olabilir. Henüz yüzde yüz kesin sonuçlar veren bir uygulamanın varlığından söz etmemiz mümkün değil. Eminiz ki pek çok kişi bunu duyduğunda bir hayal kırıklığı yaşayabilir. Her ne kadar kullanabileceğiniz çok sayıda instagram profil kim baktı uygulamaları olsa da, kesin sonuçlara ulaştırmadığı olabiliyor. İşlevsel, kesin sonuçlu uygulamanın olmadığını ve bu yüzden tam manasıyla da profilinize bakanların kimler olduğunu öğrenmeniz hiç de kolay olmayacaktır.

Instagram Profilime Bakanları Nasıl Anlarım?

İnsanoğlu, doğası gereği oldukça meraklıdır. Bu durumun sosyal medya dünyası içinde geçerli olduğunun altını çizebiliriz. Kullanıcılar için profiline kimlerin bakıldığı da bir hayli merak edilen konulardan biri olmayı başarıyor. Gün içinde sürekli olarak kullanmış olduğunuz hesabınızı da kimlerin takip etmiş olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Instagram da gizlilik kuralları işlemektedir. Bu yüzden dolayı instagramda sizin profilinize kimlerin baktığını göremeyeceksiniz. Bu yüzden profilinizi görüntüleyen ve kimlerin profilinize baktığını gösterecek bir uygulamanın olmadığını söyleyebiliriz. Her ne kadar bu tarz gösterdiğini iddia eden uygulamalar olsa da, doğru sonuçlara tam manasıyla ulaştırmayacaktır. Bu tür uygulamalar yalnızca kaç kişi tarafından profilinizin görüntülendiği söyler. Kullanıcı isimlerini görmezken, yalnızca bakılan sayı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Eğer ki sizlerde profilinizin kaç kişi tarafından bakıldığını merak ediyorsanız, bu tür uygulamaları indirebilirsiniz. Bu sayede ay içerisinde kaç kişi tarafından profilinize bakılmış olduğunu öğrenirsiniz.

Instagram Profilim Açık, Profilime Bakanları Öğrenir Miyim?

Instagram hesabınız ister açık olsun isterse de kapalı olsun artık hiçbir şey değişmeyecektir. Çünkü nasıl kullanıyor olursanız olun, profilinize bakan kullanıcıların adını öğrenmeniz imkânsız olacaktır. Bu yüzden dolayı sizlerde saatlerce, profilime kim baktı uygulamalarını araştırmanıza gerek yoktur. Ne yazık ki çoğu uygulama, merak eden kullanıcılara tamamen yanlış dokümanlar sunuyor. Doğal olarak bu durum karşısında da pek çok kişi artık hayal kırıklığı gibi istenmeyen durumlar ile karşı karşıya kalıyor. Genelde bu tarz uygulamaların temel işleyiş mantığı sizin beklediğiniz düzende olmaz. Sistemde rastgele seçilmiş olan kişilerde gösterilebiliyor. Her ne kadar instagram profilinize bakanları göstereceğini iddia eden uygulamalar olsa bile hiçbiri sizi memnun etmeyecektir.

Uygulamayı İndirmek İçin

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.analyzer.inprofile