Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan ve tarihi efsaneleri, öyküleri ile bizim için turistik bir başkent olan İstanbul’da yaşamak bir o kadar keyifli fakat bir o kadar da zorlu. Ayakta kalmak için çalışmalısınız ve biz de bunun için kendimize en uygun olan sektörü servis sektörünü seçtik. Her geçen gün daha da gelişen ve büyüyen bir şehirde bu alanda hizmet vermek kolay bir iş değil. Gelişen İstanbul ve büyüyen kalabalıkla birlikte sizler de büyümek zorundasınız.

Teknoloji ile iç içe olan bu sektörde özellikle İstanbul gibi büyük bir şehrin getirileri çok fazla. Teknolojik ürünlerden ilk olarak haberdar olan insanlar hemen satın almak ve yararlanmak istiyor. Onların hızına yetişmek ve servis alanında da gelişmek zorundasınız. Bizler özel TEKA Servis Ümraniye firması olarak yeniliklere açık bir şekilde ilerliyor ve teknolojiyi de insanlarla birlikte en yakından takip ediyoruz. Yoğun bir şehir ve yavaş bir trafik…

Trafiğin en yakın olduğu bu sektörde bu sorunu aşmak için de çalışmalarımıza hız veriyoruz. Hitap ettiğimiz bölgelerde bulunan her mahalle için anahtar noktalarda ekiplerimiz bulunmakta. Servis için gelen çağrılarınız anında değerlendiriliyor ve yola çıkılıyor.

TEKA marka Beyaz eşyalarınız, ankastre ürünleriniz ve diğer teknolojik ürünleriniz için çağrı merkezi ekiplerimizi dilediğiniz an rahatsız edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin paradan daha değerli olduğu firmamız daima sizlerin hizmetinde.