Enerji tasarrufunu en iyi şekilde sağlayan çamaşır ve bulaşık makineleri sayesinde beyaz eşya sorunumuzu halletmenin yanı sıra yüksek faturalardan da kurtulduğumuzu belirtmek istiyorum. İndesit markasını hepimiz az çok tanıyoruz ancak biz beyaz eşya konusunda bu markaya biraz daha yakın olduğumuzu düşünüyoruz çünkü birçok ürün için bu markayı tercih ediyoruz. İndesit kalitesine güvendiğimiz gibi servis hizmeti aldığımız ve düzenli olarak bakım hizmetleri için rahatsız ettiğimiz İndesit Servis İstanbul firmasına da güveniyoruz.

Firma çalışanları ile artık arkadaş gibiyiz ve telefonlarımız hiçbir şekilde geri çevrilmiyor. İlk zamanlar gösterilen ilgi devam ediyor ve diğer firmalarda olduğu gibi devamlı müşteri geri çevirsek de sorun olmaz düşüncesi bu firmada yok! Yaptığı işi gerçekten kaliteli yapan ve sorunsuz bir şekilde ürünlerinizin bakım hizmetlerini gerçekleştiren bu firmanın özellikle hafta sonu da servis hizmeti sunuyor olması işimize geliyor.

Tatil gününü zehir etmeden sorunsuz bir şekilde ürünlerimizin gerekli bakımını yapan firma çalışanlarına teşekkür ediyoruz. İndesit Servisi hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri dışında da hizmet veriyor ve acil servis ekipleri sayesinde mağduriyetinizi en iyi şekilde gideriyor. Hizmet almak ya da firma hakkında bilgi sahibi olmak için online başvurularınızı yapabilirsiniz ancak direkt olarak iletişim kurmak istiyorsanız 444 78 56 numaralı çağrı merkezi telefonu başında bekleyen personel sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya hazır!