Çevre dostu olması, ekonomik olması, pratik olması gibi birçok nedenden dolayı ev ve işyerlerinde ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamak için doğalgaz tercih edilir. Doğalgazı ısıya ve sıcak suya çevirmek için de kombiye ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak kullanılan kombiler zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir. Bu noktada kullanıcılar, kombilerini tamir edecek teknik servis ekibinin teknik bilgiye ve deneyime sahip olmasını isterler.
Ferroli Servis İstanbul merkezi tam da bu tanımlara uyan özel bir teknik servis firmasıdır. Yılların vermiş olduğu deneyim ve teknik bilgi ile Ferroli markasına ait kombinizin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini gönül rahatlığıyla Ferroli Servis merkezine yaptırabilirsiniz. Her geçen gün kendini geliştirmeye açık, güleryüzlü ve sorunlara pratik yaklaşan ekibi siz değerli Ferroli marka kombi kullanıcılarına verdiği hizmetten gurur duyar, verdiği hizmetten sonra aldığı olumlu geri dönüşlerden de büyük keyif alır. Verdiği hizmetin arkasında duran teknik servis ekibi tamirat veya parça değişimi yaptığı cihazlarınıza 1 yıl süreyle de garanti sağlar.
Siz de bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak istiyorsanız 444 88 48 numaralı telefondan Ferroli Servis merkezine ulaşabilirsiniz. Alanında deneyimli teknik servis ekibi anında arıza kaydını oluşturup adresinize gelecektir. Taleplerinize göre siz en kısa sürede en hızlı hizmeti vermek için çalışmaya başlayacaktır. Pendik Ferroli Servis, kombi bakım, onarım, montaj alanında hizmet vermek için sizleri bekliyor.
WEB ADRESİ : https://www.ozelservismerkezleri.com