Servis sektöründeki çok sayıda firma ile tanışmış biri olarak sizlere daha net bilgiler verebilmek adına firma ziyaretlerinde de bulunuyorum. İnsanlara bilgi vermek ve tavsiyelerde bulunmak beni mutlu ediyor ancak kalitesine ve deneyimine güvenmediğim firmalara bu platformda hiçbir şekilde yer vermiyorum. İstanbul’da ikamet edenler için özel bir firma var ve bu firma hakkında derin incelemelerde bulundum.

Özel Franke Servis desem belki bazılarınız adını duyduğunu söyleyebilir ancak duymayan ve bu firma hakkında hiçbir bilgisi olmayanları da unutmamak gerekiyor. Yakın zamanda firmanın merkez binasını ziyaret ettim ve çalışmalarını inceledim. Sahip oldukları alan bir hayli büyük ve bu büyük alanda onlarca insan çalışıyor. Servis kalitesi hakkında sorular sordum, neye dikkat ettiklerini ve müşteri memnuniyeti konusunda ne düşündüklerini öğrenmeye çalıştım. Bana fazlasıyla vakit ayırıp en iyi şekilde misafir ettiler. Ziyaret sonrası online olarak da araştırmalarıma devam ettim ev farklı platformlarda yer alan kullanıcı yorumlarını inceledim.

Franke marka ürün kullanıcılarının bu firmadan fazlasıyla memnun olmaları ve yetmezmiş gibi ısrarla tavsiye etmeleri beni çok fazla şaşırtmadı. İşini kaliteli yapan firmaların bu sektörde olması beni fazlasıyla mutlu ediyor ve bu mutluluğa sizler de ortak olmak isterseniz 444 88 48 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Özel Şişli Franke Servis : 444 88 48

Söz konusu müşteri memnuniyeti ise bu adres sizlere çok daha fazlasını verecektir ve hizmet aldıktan sonra nende bu kadar bahsi geçtiğini de anlayacaksınız. Daha kaliteli servis hizmeti ve daha güler yüzlü insanlarla tanışmak için verdiğim numarayı bir yerlere not edin ve ihtiyacınız olduğu an arayın çünkü ne zaman isterseniz bu firmaya ulaşabiliyor ve hizmet alabiliyorsunuz.